ABSTRAKTY

Szanowni Państwo!

 

Zapraszamy do zgłaszania prac na 8. Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej. Zachęcamy zarówno lekarzy medycyny ratunkowej, jak i ratowników medycznych, pielęgniarki, lekarzy innych specjalności, studentów oraz wszystkich pracowników medycznych i zawodów pokrewnych, których praca lub działalność naukowa związana jest z medycyną ratunkową do aktywnego udziału w Kongresie oraz nadsyłania swoich prac w formie prezentacji ustnych i plakatowych.

Termin nadsyłania prac upływa 07 kwietnia 2023 r.

Zgłoszenia można dokonać drogą mailową na adres: 

ceem@inspirecongress.pl

Przyjmowane są zgłoszenia do wystąpień w ramach sesji głównych Kongresu, sesji plakatowej oraz sesji młodych lekarzy.

Komitet Naukowy zastrzega sobie prawo do zmiany wybranego przez autora preferowanego typu sesji, o czym autor zostanie poinformowany w zawiadomieniu o zakwalifikowaniu prezentacji do Kongresu.

Warunkiem prezentacji pracy jest pozytywna recenzja przesłanego streszczenia pracy przez Komitet Naukowy oraz dokonanie rejestracji i uiszczenie opłaty za udział w Kongresie co najmniej jednego autora.

Dla lekarzy zakwalifikowanych do prezentacji w ramach sesji młodych lekarzy obowiązuje zniżka 50% na opłatę rejestracyjną.
Rabat przysługuje tylko autorowi prezentującemu (w przypadku, gdy wystąpienie ma więcej niż jednego autora). 
W przypadku zgłoszenia pracy do ww sesji termin płatności za uczestnictwo w Kongresie jest odroczony do czasu otrzymania decyzji o zakwalifikowaniu pracy o czym zgłaszający zostanie poinformowany mailowo.

PLIKI DO POBRANIA:

regulamin zgłaszania prac (PL)

formularz zgłoszeniowy (PL)

Biuro Organizacji Konferencji:

ul. Sokolnicza 5 lok. 79, 53-676 Wrocław
tel.: +48 71 780 90 52
www.inspirecongress.pl
biuro@inspirecongress.pl

Regulamin uczestnictwa w konferencji (pdf)
Polityka prywatności (pdf)